У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Автобусный Тур на TIESTO CLUB LIFE из г. Николаев

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

Проезд подразумевает дорогу туда и обратно на комфортабельном автобусе "Neoplan". Отправление из Николаева: 7 сентября, 09:00, ул. Адмиральская, 27 "Укртелеком", угол ул. Советской. Прибытие в Киев: 7 сентября, 18:00, МВЦ, Броварский пр-т, 15. Отправление из Киева: 8 сентября, 6:30, МВЦ, Броварский пр-т, 15. Прибытие в Николаев: 8 сентября, 13:00

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Миколаїв.

Автобусный Тур на TIESTO CLUB LIFE из г. Николаев відбудеться 7 вересня 2012, 09:00, п’ятниця в Автобусний тур (бізнес-центр "Україна"). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.