Інформація щодо обмеження масових заходів!

Михайло Лабковський

5 червня 2020, 19:00, п’ятниця

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 31 БЕРЕЗНЯ 2020 19:00 НА 5 ЧЕРВНЯ 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
5 червня 2020 на концерт-холі «Юність» в Миколаєві відбудеться зустріч з письменником, провідним теле- і радіопередач, психологом Михайлом Лабковським, який поговорить з присутніми на важливу тему: «Як полюбити себе і зміцнити самооцінку». Адже ставлення до нас починається з нашого власного ставлення до світу. І що значить полюбити себе? І головне - де та межа, яка відокремлює любов і повагу до себе від суцільного егоїзму?
 
Зустріч «Як полюбити себе і зміцнити самооцінку»
Рік за роком, а то й десятиліттями ми несемо за життя нелюбов до себе, закладену в нас з дитинства. Або задовольняємо власне его, ховаючи під миттєвими примхами власні комплекси і низьку самооцінку, яку ніяк не вдається зміцнити, ні новими речами, ні грошима, ні порівняннями з іншими. Михайло Лабковський готовий розповісти про своє бачення вирішення проблеми і відповісти на всі запитання глядачів, в тому числі на анонімні записки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Миколаїв.

Михайло Лабковський відбудеться 5 червня 2020, 19:00, п’ятниця в КХ "Юність". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+